Yükleniyor... Yükleniyor...

Sporbahisleri.net

Türkiye'deki En Geniş Canlı Skorlar ve Maç Sonuçları - Bahis Sitelerinden En Son Oran Karşılaştırmaları - En Yüksek Spor Bahis Bonusları

Sporbahisleri.net - Siz bahis severler için futbol, basketbol, tenis, hokey ve hentbol gibi spor dallarında oynanan maçların canlı skorları, maç sonuçları ve bu maçların en yüksek bahis oranlarını aşağıdaki canlı skor bölümünde sizlere sunuyor. Sporbahisleri canlı skor bölümünde Dünya’nın her yerinde oynanan spor karşılaşmalarını canlı takip edebilir ve bu maçların bahis sitelerindeki en yüksek oranları ile bahisler yapabilirsiniz. Canlı skor bölümünde takımların gelecek maçlarını ve bu maçlara açılan en erken ve en yüksek bahis oranlarınıda bulabilirsiniz. Ayrıca canlı skor bölümünde bitmiş maçlar bölümünden bahis yapmış olduğunuz geçmiş maçların sonuçlarınıda öğrenebilir ve gelecek maçlara bahis yapabilmek için bahis sitelerine ulaşabilirsiniz. Bütün bunların yanında maçların alt ve üst oranları, ilk yarı ve ikinci yarı oranları ile handikap oranlarını canlı skor bölümünde başlamak üzere olan veya başlayacak olan maçın üzerine tıklayarak bulabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz maçtaki takımların ligdeki durumları, iki takım arasındaki rekabet analizleri, takımların en son oynadıkaları maçların sonuçları, sakat ve cezalı futbolcu listelerinide bulabilirsiniz.

Sporbahisleri.net bünyesinde Spor Toto Süper Lig’ in yanı sıra Avrupa’ nın önde gelen ligleri olan İngiltere Premier Lig’ i, İspanya La Liga, İtalya Seri A, Almanya Bundesliga, Fransa Lig 1 ve Hollanda Ligi’nin tüm karşılaşmalarını bulabilir canlı skor bünyesinde takip edebilirsiniz. Sadece Spor Toto Süper Lig ve Avrupa’ nın önce gelen ligleriyle sınırlı kalmayan Sporbahisleri.net canlı skor içeriğinde diğer önemli ligler olan Yunanistan Ligi, Portekiz ligi, Belçika Ligi, Rusya Ligi,İskandinav ülkeleri olan İsveç, Norveç ve Danimarka Liglerini Güney Amerika’dan Brezilya Ligi, Arjantin Açılış ve Kapanış Ligi ve daha bir çok ligin yanı sıra Avrupa Şampiyonlar Ligi, Uefa Avrupa Ligi, Copa Libertadores gibi dev organizyonların da canlı skorlarını bulabilirsiniz. Ayrıca yine canlı skor bölümünde karşılaşmaların bahis oranlarını, takımlarını analizlerini, son form durumlarını bulabilirsiniz. Maçlar canlı oynanırken canlı skor içeriğinde maç skorunu öğrenmenin yanı sıra, karşılaşmaların gol dakikalarını, maç içinde gösterilen kartları, kadroları, çıkan giren oyuncuları ve karşılaşmalar ile bir çok bilgiyi anında öğrenebilirsiniz.

Liglerin içeriğine girdiğimizde ise bir çok analiz, bilgi ve istatisleri bulabiliriz. Örneğin TürkiyeSpor Toto Süper Ligi’ ni ele alalım Süper Lig’ in bu sezon oynan karşılaşmların puan durumunu, sonuçlanan maçların sonuçlarını, takımların attıkları gol sayısına göre alt/ üst tablosunu, handikapla sonuçlanan karşılaşmaları, oyuncu istatistiklerini ve gol krallığı yarışını bulabilirsiniz. Ayrıca sadece bu sezona ait değil önceki sezonlara ait bilgileride aynı şekilde bulabilir bahislerinizde bir adım öne geçebilirsiniz.

Canlı skor içeriğini incelemeye başladığımızda ise oynanan tüm maçları, canlı maçları, bitmiş maçları, ve programın tamamını bulabilirsiniz. Oynanan tüm maçların içeriğine girdiğimizde ise iki takıma bahis oranlarını, en iyi oranın hangi sitede verildiğini, iki takımın ligdeki sıralamalarını, son maçlara ait istatistiklerini, karşılaşma ile ilgili haberleri, kadroları, ilk 11’ leri, Asya Handikap oranlarınıve ilk ve ikinci yarı oranlarını bulabilirsiniz. Diğer bir alternatifte ise iki takımın kendi aralarında oynadıkları karşılaşmaları ve sonuçları, iki takım arasında daha önce oynanan karşılaşmaların alt ve üst sonuçlarını ve daha bir çok bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz. Şampiyonlar Ligi ve Uefa Avrupa Ligin de de aynı şekilde grup karşılaşmalarında oynanan mücadelelerin sonuçlarına puan tablosuna, bahis oranlarına, alt/üst tablosuna ve oyuncu istatistiklerine ulaşabilirsiniz.

Günümüzde neredeyse tüm insanlar akıllı telefonlar kullanmaktadır ve bunun beraberinde mobil cihazlardan da canlı skorları öğrenme şansı elde edebilirsiniz. Diğer yandan sadece bilgisayarda değil cep telefonunuzu kullanarak sporbahisleri.net canlı skor uygulamasından yararlanabilirsiniz. Akıllı ekranlar sayesinde spor severlere özel hesaplarınızdan dilediğiniz yerde ve zamanda canlı skorları takip edebilir kolay bir şekilde karşılaşmaların skorlarını bulabilirsiniz. Kısacası sadece bilgisayara gerek kalmadan, günün her saati, dünyanin her yerinden, sadece cep telefonunuzu kullanarak sporbahisleri.net’ te canlı skor sonuçlarını elde edebilirsiniz.

Sporbahisleri.net içeriğinde sadece canlı skor uygulamasında değil aynı zamanda bahis hakkında bilmek istediğiniz bir çok bilgi ve detaydan da yararlanabilirsiniz. Örneğin bahis çeşitlerini, ( tekli bahis, çoklu bahisler, kombine bahisler, sistem bahis, gol bahisleri, kazanan bahis, handikap, çifte şans v.s) en iyi oran ve seçenek sunan bahis sitelerini, liglerle ilgili son haberleri, bonus seçeneklerini ve aynı zamanda karşılaşmalara ait tahminleri bulabilir bu tahminlere göre bahis yaparaken seçeneklerinizi azaltabilirsiniz. Giriş paragrafında da bahsettiğimiz gibi sadece futbolla ilgili bilgi ve detayları değil aynı zamanda diğer popüler spor dalları olan basketbol, tenis, hentbol, beyzbol, buz hokeyi ve amerikan futbolu karşılaşmalarını canlı skorlarını, bilgi ve detaylarını sporbahisleri.net içeriğinde bulabilirsiniz.Böylelikle sporbahisleri.net sayesinde spor alanında bir çok ligden istediğiniz gibi faydalanabilir, canlı skorlarını takip edebilir ve detayli istatislikleri ile önceki maçları karşılaştırabilirsiniz.

Tüm Ülkeler
A
B
Ç
C
D
E
F
G
H
İ
I
J
K
L
M
N
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Tüm Maçlar 379 Canlı Maçlar 5 Bitmiş Maçlar 18 Program 356
Fransa: 1. Lig
  18:00 Nice Paris Saint Germain
  21:00 Bastia Reims
  21:00 Guingamp Evian
  21:00 Lorient Toulouse
  21:00 Metz Lens
  21:00 Fransa Rennes
Fransa: 2. Lig
  15:00 Dijon Angers
Danimarka: Süper Lig
  16:00 FC Vestsjaelland AaB
Hollanda: Casino Eredivisie
  19:30 AZ Alkmaar ADO Den Haag
  20:45 PSV Eindhoven SC Heerenveen
  20:45 Vitesse FC Dordrecht
  21:45 Willem II FC Groningen
Hollanda: Jupiler Lig
  17:30 De Graafschap FC Den Bosch
  20:45 FC Emmen Achilles 29
Avusturya: Bundesliga
  17:00 Ried Rapid Wien
  19:30 Salzburg Wiener Neustadt
  19:30 Sturm Graz SV Groedig
  19:30 Admira Moedling Altach
İsviçre: Süper Lig
  18:45 Sion Basel
  21:00 FC Zurich St.Gallen
İsviçre: Challenge Ligi
  18:45 Wil Lugano
  18:45 Lausanne Biel
Rusya: Premier Lig
  13:00 FC Ufa Lokomotiv Moscow
  16:00 Mordovya Spartak Moscow
  19:00 Rubin Kazan Ural
Polonya: Premier Lig
  16:30 Slask Wroclaw Lechia Gdansk
  19:00 Jagiellonia Bialystok Piast Gliwice
  21:30 Cracovia Krakow Pogon Szczecin
İngiltere: Premier Lig
  17:00 Crystal Palace West Bromwich
  17:00 Everton Burnley
  17:00 Leicester City Swansea City
  17:00 Stoke City Southampton
  19:30 Chelsea M. United
İngiltere: Championship
  14:15 Wolverhampton Wanderers Ipswich Town
  17:00 Blackburn Rovers Nottingham Forest
  17:00 Brentford Bolton Wanderers
  17:00 AFC Bournemouth Sheffield Wednesday
  17:00 Charlton Athletic Leeds United
  17:00 Huddersfield Town Derby County
  17:00 Cardiff City Millwall
  17:00 Watford Birmingham City
  17:00 Wigan Athletic Brighton & Hove Albion
  17:00 Blackpool Fulham
İngiltere: 1.Lig
  17:00 Oldham Athletic Chesterfield
  17:00 Doncaster Rovers Fleetwood Town
  17:00 Milton Keynes Dons Leyton Orient
  17:00 Gillingham Rochdale
  17:00 Swindon Town Yeovil Town
  17:00 Crawley Town Notts County
  17:00 Crewe Alexandra Walsall
  17:00 Colchester United Scunthorpe United
  17:00 Barnsley Peterborough United
  17:00 Bristol City Coventry City
  17:00 Sheffield United Bradford City
İngiltere: 2.Lig
  17:00 Morecambe Burton Albion
  17:00 Accrington Stanley Stevenage
  17:00 Newport County Dagenham & Redbridge
  17:00 Exeter City Southend United
  17:00 Tranmere Rovers Oxford United
  17:00 Luton Town Hartlepool United
  17:00 Cambridge United Mansfield Town
  17:00 Portsmouth Bury
  17:00 Shrewsbury Town York City
  17:00 Carlisle United Plymouth Argyle
  17:00 Northampton Town Cheltenham Town
  17:00 AFC Wimbledon Wycombe Wanderers
İskoçya: Premier Lig
  17:00 Aberdeen Dundee United
İskoçya: 1. Lig
  17:00 Alloa Athletic Queen of South
  17:00 Dumbarton Rangers
  17:00 Hearts Raith Rovers
İskoçya: 3. Lig
  17:00 Annan Athletic East Fife
  17:00 Arbroath Queen's Park
  17:00 Clyde Albion Rovers
  17:00 East Stirlingshire Berwick Rangers
  17:00 Montrose Elgin City
İskoçya: 2. Lig
  17:00 Airdrieonians Ayr United
  17:00 Brechin City Dunfermline Athletic
  17:00 Peterhead Forfar Athletic
  17:00 Stirling Albion Greenock Morton
  17:00 Stranraer Stenhousemuir
Bulgaristan: A Grubu
  17:00 Botev Plovdiv Beroe
Sırbistan: Süper Lig
  17:00 Rad Beograd FK Radnicki 1923
  17:00 FK Donji Srem OFK Beograd
  17:00 Vozdovac Red Star Beograd
  17:00 Novi Pazar Vojvodina
  17:00 Napredak FK Spartak Subotica
  19:30 Cukaricki Radnicki Nis
  20:00 Borac Cacak Jagodina
Cezayir: 1. Lig
  18:00 ASM Oran RC Arbaa
Avustralya: A-League
  10' - 1. Yarı Western Sydney Wanderers FC Adelaide United
  12:30 Brisbane Roar FC Melbourne Victory
Güney Afrika: Premier Futbol Lig
  16:00 Polokwane City Free State Stars
  21:15 Bidvest Wits Chippa United
  21:15 SuperSport United Moroka Swallows
Hırvatistan: 1. Lig
  18:00 Hajduk Split Rijeka
  20:00 NK Istra 1961 RNK Split
Suudi Arabistan: Premier Lig
  18:45 Al Khaleej Al-Raed
  19:00 Najran SC Al Fateh FC
  19:25 Al-Orobah FC Al-Shoalah
  21:00 Al-Faisaly Al Ahli
Almanya: Bundesliga II
  14:00 1860 Muenchen Bochum
  14:00 Aalen Eintracht Braunschweig
Almanya: Bundesliga I
  16:30 Dortmund Paderborn
  16:30 Bayer Leverkusen Hannover 96
  16:30 Hoffenheim Bayern Munich
  16:30 Hertha Berlin FC Cologne
  16:30 Freiburg Mainz 05
  19:30 Augsburg VfB Stuttgart
Macaristan: OTP BANK Lig
  15:00 MTK Budapest Gyori ETO
  17:00 Haladas Ferencvaros
  19:30 Pecsi MFC Budapest Honved
  19:30 Debrecen Paks
  19:30 Dunaujvaros Palhalma Puskas FC Academy
Çek Cumhuriyeti: 1. Division
  18:00 Budejovice Bohemians 1905
  18:00 Banik Ostrava Slovacko
  18:00 Slavia Prague Jihlava
  18:00 Dukla Praha Jablonec
  21:15 Liberec Sparta Prague
Çek Cumhuriyeti: 2. Lig
  11:15 Pardubice Opava
  18:00 FC Vlasim Sigma Olomouc
  18:00 FK MAS Taborsko Usti nad Labem
  19:00 Zlin Znojmo
Galler: Premier Lig
  16:30 Airbus UK Broughton TNS
  16:30 Rhyl Cefn Druids AFC
  16:30 Connah's Quay Carmarthen
  16:30 Newtown Port Talbot
Danimarka: 2. Lig - Batı
  14:00 Skovbakken Kolding IF
  14:00 Jammerbugt FC Middelfart G og BK
  15:00 Brabrand FC Sydvest 05
  16:00 Næsby Varde
  16:00 Odder IGF Svendborg
Danimarka: 2. Lig - Doğu
  14:00 HIK B 93
  14:00 Herlev Avedøre
  14:00 B 1908 Avarta
  14:00 Svebølle GVI
  16:00 Rishoej Fremad Amager
Kuzey İrlanda: Premier Lig
  17:00 Ballymena United Ballinamallard United
  17:00 Cliftonville Linfield
  17:00 Coleraine Warrenpoint Town
  17:00 Crusaders Glentoran
  17:00 Dungannon Swifts Institute
  17:00 Glenavon Portadown
Slovakya: Süper Lig
  17:30 Podbrezova Dukla Banska Bystrica
  20:00 Zlate Moravce FK Senica
  20:00 DAC 1904 Dunajska Streda Kosice
  20:00 Slovan Bratislava Ruzomberok
Polonya: 1. Lig
  15:00 Bytovia Bytow Dolcan Zabki
  17:00 Wisla Plock GKS Tychy 71
  17:00 Flota Swinoujscie Widzew Lodz
  18:45 Zaglebie Lubin Olimpia Grudziadz
  20:00 Wigry Suwalki Sandecja Nowy Sacz
Almanya: 3. Lig
  15:00 Stuttgarter Kickers VfB Stuttgart II
  15:00 Osnabruck Dortmund II
  15:00 Sonnenhof Großaspach Jahn Regensburg
  15:00 Mainz 05 II Wehen
  15:00 Chemnitzer FC RW Erfurt
  15:00 Arminia Bielefeld Preußen Muenster
  15:00 Fortuna Koln Dynamo Dresden
  15:00 Duisburg Energie Cottbus
Almanya: Yerel Lig - Bayern
  15:00 Burghausen Ingolstadt II
  15:00 SV Heimstetten Augsburg II
  15:00 SV Schalding-Heining Eintracht Bamberg
  15:00 Nuernberg II SV Seligenporten
Slovenya: 1. Lig
  17:00 Domzale Gorica
  21:00 Koper Radomlje
  21:00 Zavrc NK Celje
  21:05 Rudar Velenje Maribor
Belçika: 2. Lig
  21:00 Virton Antwerp
Romanya: 1. Lig
  15:30 Botosani Ceahlaul Piatra-Neamt
  18:00 FC Viitorul Constanta Astra Giurgiu
  20:30 Gaz Metan Medias Petrolul Ploiesti
Almanya: Yerel Lig - Kuzey
  15:00 Luebeck BSV Rehden
  15:00 Goslarer SC Eintracht Braunschweig II
Almanya: Yerel Lig - Güneybatı
  15:00 Saarbruecken Eintracht Trier
  15:00 Elversberg Homburg
  15:00 KSV Baunatal Wormatia Worms
  15:00 SVN 1929 Zweibruecken SpVgg Neckarelz
  15:00 Nottingen Pirmasens
İngiltere: Conference
  14:15 Lincoln Eastleigh
  17:00 Aldershot Town Chester FC
  17:00 Alfreton Town Welling United
  17:00 Altrincham Telford
  17:00 Dover Bristol Rovers
  17:00 Halifax Town Torquay United
  17:00 Gateshead FC Forest Green Rovers
  17:00 Kidderminster Harriers Barnet
  17:00 Macclesfield Town Dartford
  17:00 Nuneaton Town Woking
  17:00 Southport Grimsby Town
  17:00 Wrexham Braintree Town
İngiltere: Conference - Kuzey
  17:00 Barrow Tamworth
  17:00 Bradford PA Worcester
  17:00 Colwyn Bay Lowestoft Town
  17:00 Gainsborough Oxford City
  17:00 Gloucester City Stockport
  17:00 Guiseley Chorley
  17:00 Harrogate AFC Fylde
  17:00 Hednesford Stalybridge
  17:00 Hyde FC Brackley Town
  17:00 Leamington North Ferriby United
  17:00 Solihull Moors Boston Utd.
İngiltere: Conference - Güney
  17:00 Basingstoke Havant and W.
  17:00 Bath City Sutton United
  17:00 Bishop's Stortford Gosport Borough
  17:00 Bromley Weston Super Mare
  17:00 Concord Rangers Hayes & Yeading United
  17:00 Eastbourne Borough Farnborough
  17:00 Maidenhead U Wealdstone
  17:00 St.Albans Ebbsfleet United
  17:00 Whitehawk Hemel Hempstead
Portekiz: Premier Lig
  20:00 FC Porto Academica
  20:00 Belenenses Benfica
Bosna Hersek: Premier Lig
  17:00 Vitez Zeljeznicar
  17:30 Drina Zvornik Travnik
  17:30 FK Mladost Velika Obarska Olimpik Sarajevo
  17:30 FK Velez Mostar Siroki Brijeg
  17:30 FK Zvijezda Zrinjski Mostar
  17:30 Sloboda Tuzla Radnik Bijeljina
  20:30 Borac Banja Luka Slavija Sarajevo
Polonya: 2. Lig
  13:00 Siarka Tarnobrzeg Zaglebie Sosnowiec
  16:00 Blekitni Stargard Okocimski KS Brzesko
  16:30 Puszcza Niepolomice Rozwoj Katowice
  17:00 Stal Stalowa Wola Wisla Pulawy
  17:00 Rakow Czestochowa Stal Mielec
  17:00 Limanovia Limanowa KS Legionovia Legionowo
  20:00 Znicz Pruszkow Gornik Walbrzych
  20:00 Energetyk ROW Rybnik MKS Kluczbork
Karabağ: 1. Lig
  17:00 Sutjeska Berane
  17:00 FK Lovcen Buducnost Podgorica
  17:00 Grbalj Radanovici Mladost Podgorica
  17:00 Petrovac Rudar Pljevlja
  17:00 Mornar Mogren
  17:00 FK Bokelj Zeta
Ukrayna: Premier Lig
  14:00 Metalist Kharkiv Karpaty
  17:00 Illichivets Metalurg Donetsk
  19:30 Zorya Shakhtar Donetsk
Almanya: Yerel Lig - Batı
  15:00 Bochum II FC Kray
  15:00 Essen Sportfreunde Siegen
  15:00 Fortuna Duesseldorf II SC Verl
  15:00 FC Koln II SV Roedinghausen
Türkiye: Süper Lig
  16:00 Karabükspor Gençlerbirliği
  19:00 Kasımpaşa Beşiktaş
Makedonya: Prva Lig
  17:00 Pelister Teteks
  17:00 Rabotnicki Shkendija 79
Türkiye: 1. Lig
  14:00 Elazığspor Denizlispor
  18:30 MP Antalyaspor Giresunspor
Moldova: 1. Lig
  16:00 Dinamo-Auto Saxan Ceadir-Lunga
  16:00 FC Milsami Orhei Tiraspol
İspanya: La Liga
  17:00 Barcelona Valencia
  19:00 Deportivo La Coruna Atletico Madrid
  21:00 Real Madrid Malaga
  23:00 Athletic Bilbao Getafe
İspanya: Adelante Ligi
  17:00 Girona Leganes
  19:00 Sporting Gijon Alaves
  19:15 Ponferradina Osasuna
  21:00 Mirandes Las Palmas
  22:30 Racing Santander Lugo
  22:30 Albacete Recreativo Huelva
İtalya: Serie A
  19:00 Sampdoria Cesena
  21:45 Juventus Lazio
İtalya: Seri B
  16:00 Varese Avellino
  16:00 Trapani Bari
  16:00 Carpi Brescia
  16:00 Pescara Modena
  16:00 Ternana Perugia
  16:00 Bologna Spezia
  16:00 Crotone Virtus Lanciano
Fas: Botola Pro
  18:00 OCK Khouribga Hassania Agadir
  18:30 Wydad Casablanca FAR Rabat
  19:00 FUS Rabat Raja Casablanca
  20:30 RSB Berkane IZK
Yunanistan: Süperlig
  15:00 Panaitolikos Kalloni Lekanopedio
  17:15 Xanthi Ergotelis
  19:30 AOK Kerkyra PAOK Thessaloniki FC
Gürcistan: Umaglesi Lig
  15:00 FC Shukura Kobuleti Kolkheti-1913 Poti
  15:00 Sioni Bolnisi Merani Martvili
  15:00 FC Zugdidi Dinamo Batumi
İtalya: Lega Pro - Grup A
  16:00 Venezia Pavia
  17:00 Cremonese Lumezzane
  18:00 Feralpisalo Alessandria
İtalya: Lega Pro - Grup B
  15:30 Lucchese US Ancona 1905
  17:00 L'Aquila Forli
  18:00 Pontedera Pro Piacenza
  20:30 SPAL 2013 Tuttocuoio
İtalya: Lega Pro - Grup C
  15:30 Messina Ischia Isolaverde
  16:00 Matera Benevento
  16:00 Cosenza Martina
  16:00 Juve Stabia Salernitana
  18:00 Lupa Roma Melfi
  20:30 Paganese Aversa
İskoçya: William Hill İskoç Kupası
  14:15 Hibernian Falkirk
Mısır: Premier Lig
  16:30 Itthad Al Shortah El Raja Marsa Matruh
  16:30 Wadi Degla FC Al-Ittihad Al-Sakandary
  18:30 ENPPI Ismaily SC
İngiltere: FA Cup
  19:20 Reading Arsenal
Vietnam: V-league
  13:00 Khanh Hoa Nha Trang Ha Noi TT
Norveç: Premier Lig - Tippeligaen
  16:30 Mjoendalen Start
  19:00 Rosenborg Stroemsgodset
Arjantin: Primera Division
  Bitti Estudiantes Rosario Central
  22:10 Sarmiento Arsenal Sarandi
Venezuela: Primera Division - Clausura
  23:30 Trujillanos FC Deportivo Anzoategui
Meksika: Liga MX Clausura
  Bitti Morelia Cruz Azul
  Bitti Jaguares Veracruz
  Bitti Tijuana CD Guadalajara
ABD: Major League Soccer
  Bitti New York Red Bulls San Jose Earthquakes
ABD: K. Amerika Bahar Sezonu
  22:00 Ottawa Fury Minnesota United
Şili: Primera - Clausura
  Bitti O'Higgins Cobresal
  18:00 Colo Colo Universidad Catolica
  22:00 Cobreloa Antofagasta
Hindistan: 1. Lig
  14:00 East Bengal Club Mumbai FC
  16:30 Royal Wahingdoh Mohun Bagan
  16:30 Dempo SC Pune FC
Arjantin: Primera B Nacional
  21:30 Villa Dalmine Juventud Unida Gualeguaychu
  22:15 Ferro Carril Oeste Patronato de Parana
  23:00 Union de Mar del Plata Sportivo Belgrano
Bolivya: Premier Lig - Clausura
  Bitti Blooming Club Petrolero
  22:00 Sport Boys Warnes Real Potosi
  22:00 Universitario Universitario de Pando
Ekvator: Serie A - Apertura
  Bitti Barcelona SC Universidad Catolica
  Bitti Liga de Loja LDU de Quito
  21:00 Aucas Deportivo Quito
Arjantin: Primera B Metropolitana
  17:00 Colegiales Almirante Brown
  19:00 Sportivo Italiano Villa San Carlos
  21:30 Comunicaciones Acassuso
  21:30 Brown de Adrogue CD UAI Urquiza
İsveç: Süper Lig - Allsvenskan
  17:00 Gefle Halmstads BK
İsveç: Superettan
  17:00 Utsiktens BK Assyriska FF
  17:00 IK Frej Taeby Sirius
Singapur: 1. Lig
  14:30 Hougang United FC Balestier Khalsa FC
Kolombiya: Liga Postobon - Apertura
  22:00 La Equidad Atletico Huila
Estonya: Premium Lig
  14:00 Flora Tallinn Paernu Linnameeskond
  14:00 Tulevik Viljandi Trans Narva
  16:30 Levadia Tallinn Nomme JK Kalju
  18:45 Paide Linnameeskond Tammeka
İrlanda: 1. Lig
  21:00 Wexford Youths Finn Harps
  21:45 Cobh Ramblers Shelbourne
ABD: USL
  Bitti Colorado Springs Switchbacks FC Real Monarchs SLC
Japonya: J. Ligi
  Bitti Ventforet Kofu Sagan Tosu
  Bitti Montedio Yamagata Matsumoto Yamaga
  Bitti Vegalta Sendai Kawasaki Frontale
  Bitti Albirex Niigata Vissel Kobe
  10' - 1. Yarı FC Tokyo Sanfrecce Hiroshima
  11:00 Urawa Red Diamonds Yokohama F.Marinos
  12:30 Shonan Bellmare Gamba Osaka
  13:00 Nagoya Grampus Eight Shimizu S-Pulse
Belarus: Premier Lig
  16:00 Naftan Novopolotsk Granit Mikashevichi
  17:00 Gomel Neman Grodno
Uruguay: Primera Division Clausura
  21:30 Racing Nacional
  21:30 Rampla Juniors Rentistas
  21:30 Sud America Defensor Sporting
Çin: Süper Lig
  10:30 Shanghai Shenxin Changchun Yatai
  14:30 Guangzhou R&F F.C. Shijiazhuang Ever Bright
  14:45 Jiangsu Guoxin-Sainty Liaoning Hongyun
Güney Kore: 1. Lig
  Bitti Jeonbuk FC Jeju United
  50' - 2. Yarı Suwon S.B. FC Seoul
  10' - 1. Yarı Gwangju FC Seongnam FC
Güney Kore: K Ligi
  Bitti Korean Police FC Seoul E-Land FC
  10' - 1. Yarı Bucheon FC 1995 Sangju Sangmu
Litvanya: Premier Lig
  15:00 Spyris Kaunas FK Utenis Utena
  17:00 Traku FK Zalgiris Vilnius
Kenya: Premier Lig
  14:00 KCB Nairobi City Stars
  15:00 Muhoroni Youth fc Bandari
  16:15 AFC Leopards Ushuru FC
Güney Kıbrıs: 1. Lig A Grubu
  16:00 Anorthosis AEK Larnaca
  16:00 Omonia Nicosia Apollon Limassol
Letonya: Premier Lig - Virsliga
  16:00 BFC Daugava Ventspils
  18:00 FC Skonto Riga FB Gulbene
Arjantin: Federal A Zona 2
  Bitti Deportivo Maipu Talleres
  17:00 Tiro Federal Rosario Gutierrez SC
Arjantin: Federal A Zona 3
  Bitti Union de Sunchales CA Chaco For Ever
Belçika: 1. Lig Play-off Grup A
  19:00 KV Mechelen Genk
  21:00 Zulte-Waregem Waasland-Beveren
Belçika: 1. Lig Play-off Grup B
  21:00 Oostende Westerlo
  21:00 Mouscron-Peruwelz Lokeren
İsrail: 1. Lig Play Off - Düşme Grubu
  17:20 Hapoel Tel Aviv Hapoel Petach Tikva
  18:00 Hapoel Ironi Akko Hapoel Haifa
  19:00 Bnei Sachnin Hapoel Raanana
  20:00 Maccabi Netanya Ashdod SC
Peru: Copa Inca Final Stage
  23:00 Universidad San Martin Alianza Lima